12 C
Tirana
Saturday, February 24, 2018
Ballina Etiketimet Thirrja publike e shoqatës për ruajtjen e gështenjës

Etiketim: Thirrja publike e shoqatës për ruajtjen e gështenjës

Thirrja publike e shoqatës për ruajtjen e gështenjës

Shoqata e  Gështenjave të Tropojës ka apeluar sërish për mbrojtjen e kësaj culture si dhe për dhënien e një statusi të veçantë masiveve të...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS