9 C
Tirana
Thursday, February 22, 2018
Ballina Etiketimet TEKNOLOGJIA INTELIGJENTE

Etiketim: TEKNOLOGJIA INTELIGJENTE

TEKNOLOGJIA INTELIGJENTE, MAKINERI PËR KAPJEN E PULAVE (VIDEO)

Teknologjia e fundit mahnitëse për fermerët e avancuar. Mega makina automatike për kapjen e zogjve të pulave dhe gjeldetëve, si dhe transportimin e tyre. Sisteme...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS