9 C
Tirana
Thursday, February 22, 2018
Ballina Etiketimet Tare zbulon “hilenë” e fermerëve

Etiketim: Tare zbulon “hilenë” e fermerëve

Ja pse nuk u shit shalqiri, Tare zbulon “hilenë” e fermerëve

Ndonëse nuk ëhstë specialist bujqësie, por një njohës i shkëlqyer i mjedisit dhe agroturizmit, Auron Tar zbulon arsyen pse shalqiri i Myzeqesë këtë verë...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS