9 C
Tirana
Thursday, February 22, 2018
Ballina Etiketimet TAP-USAID

Etiketim: TAP-USAID

TAP-USAID, do ndërtojnë tregun e gjësë së gjallë në Fier

Dy projekte të tjera do të nisin së shpejti të zbatohen në Fier. Ndërtimi i tregut të gjësë së gjallë dhe rehabilitimi i rrjetit vaditës...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS