12 C
Tirana
Saturday, February 24, 2018
Ballina Etiketimet Skandali me ushqimet

Etiketim: Skandali me ushqimet

Alarmi për substancat kancerogjene në qumësht, ja ç’thotë Peleshi

Ministri i Bujqësisë ka reaguar pas skandalit më cilësinë e ushqimeve pas raportit të publikuar nga AFI. Ministri në një status në FB ka...

Skandali me ushqimet, Panariti:Megaskandal ose supermashtrim?

Pas skandalit me sigurinë ushqimore që publikoi AFI, reagon ish ministri i Bujqësisë Edmond Panariti. Ky i kërkoi AFI  të publikojë menjëherë analizat e...

Skandali me ushqimet, flet autori i raportit

Pas skandalit  me ushqimet ku u faktua se shqiptarët hanë mish me ngjyrues, përdorin vaj palme dhe qumësht më aflatoksinë, flet kreu i AFI...

Skandali me ushqimet, flet AFI: Produktet e analizuara u përzgjodhën...

Albania Food Industry ka dhënë sot detaje mbi raportin ku I evidentuan komponentë të rrëzikshëm në produktet ushqimore që ne konsumojmë.  Siç shprehet kjo...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS