9 C
Tirana
Thursday, February 22, 2018
Ballina Etiketimet Rrogozhinë

Etiketim: Rrogozhinë

Rrogozhinë, banorët protestojnë kundër landfillit

Dhjetëra banorë të njësisë Gosë në Rrogozhinë protestuan kundër ndërtimit në këtë zonë të landfillit për mbetjet. Banorët u mblodhën para bashkisë dhe akuzuan...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS