12 C
Tirana
Saturday, February 24, 2018
Ballina Etiketimet Rama fermerëve: Jo nga xhepi për matrikullimin e bagëtive/VIDEO

Etiketim: Rama fermerëve: Jo nga xhepi për matrikullimin e bagëtive/VIDEO

Rama-fermerëve: Jo para nga xhepi për matrikullimin e bagëtive/VIDEO

Fermerët nuk do të paguajnë para për matrikullimin e bagëtive. Është shteti që do të paguajë për çdo lindje dhe regjistrim të ri. Kështu...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS