9 C
Tirana
Thursday, February 22, 2018
Ballina Etiketimet Qindra ton patate në Korcë përfundojnë për derra

Etiketim: Qindra ton patate në Korcë përfundojnë për derra

Qindra ton patate në Korcë përfundojnë për derra/VIDEO

Qindra ton patate dhe prodhime të tjera të fermerëve të fushës së së  Korces kanë mbetur stok. As ulja e cmimit dhe shitja e tyre...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS