9 C
Tirana
Thursday, February 22, 2018
Ballina Etiketimet Prodhime Klosi (foto lajm)

Etiketim: Prodhime Klosi (foto lajm)

Prodhime Klosi (foto lajm)

Një panair agroushqimor me prodhime të zonës u zhvillua edhe ne qendër të qytetit të Klosit. "Produkte te Klosit (Tregu dhe Shfaqja)" ishte motoja...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS