9 C
Tirana
Thursday, February 22, 2018
Ballina Etiketimet Plani ambicjoz i Coca-Colës

Etiketim: Plani ambicjoz i Coca-Colës

Plani ambicjoz i Coca-Colës, deri në 2030 do riciklohet gjithë paketimi

Coca-Cola njoftoi sot planin më të madh ambicjoz të saj për të mbledhur dhe ricilkuar cdo shishe deri në vitin 2030. Kompania dhe rrjeti...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS