9 C
Tirana
Thursday, February 22, 2018
Ballina Etiketimet Në Kukës do investohet në thertore dhe agroturizëm

Etiketim: Në Kukës do investohet në thertore dhe agroturizëm

Në Kukës do investohet në thertore dhe agroturizëm

Në një drekë me fermerë të Kukësit, Kryeministri Rama i shoqëruar nga ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural Niko Peleshi dhe nga Kryetari i...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS