9 C
Tirana
Thursday, February 22, 2018
Ballina Etiketimet Mrekullia “smart garden”

Etiketim: Mrekullia “smart garden”

Mrekullia “smart garden”, si të rrisim perime dhe lule në shtëpi

Rritja e perimeve dhe bimëve mund të bëhet edhe brenda banesave tuaja kjo falë një teknologjie të rë të sapo krijuar që njihet si...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS