9 C
Tirana
Thursday, February 22, 2018
Ballina Etiketimet Modele inteligjente për bujqësinë nga Rajoni i Pulias

Etiketim: Modele inteligjente për bujqësinë nga Rajoni i Pulias

Modele inteligjente për bujqësinë nga Rajoni i Pulias

(ATA)Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural Niko Peleshi, zhvilloi një vizitë pune në Rajonin e Pulias Itali, për të forcuar bashkëpunimin e hershëm mes...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS