12 C
Tirana
Saturday, February 24, 2018
Ballina Etiketimet Mishi dhe qumështi nga Shqipëria të mirëpritura

Etiketim: mishi dhe qumështi nga Shqipëria të mirëpritura

Ukraina hap dyert, mishi dhe qumështi nga Shqipëria të mirëpritura

Më në fund të gjitha produktet shqiptare me origjinë shtazore, si mish, qumësht dhe nënproduktet e tyre do të eksportohen në një vend të...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS