10 C
Tirana
Tuesday, February 20, 2018
Ballina Etiketimet Kinezet pelqejne vajin dhe veren shqiptare

Etiketim: Kinezet pelqejne vajin dhe veren shqiptare

Kinezët pëlqejnë vajin dhe verën shqiptare

Mjalti, vaji i ullirit dhe vera e kuqe shqiptare i tërheqin shumë konsumatorët kinezë. Kështu deklaroi ambasadorja e Kinës në Shqipëri, Jiang Yu, gjatë...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS