19 C
Tirana
Friday, February 23, 2018
Ballina Etiketimet Kërkesa e përsëritur e biznesit:Hiqni noterizimet e certifikatave për produktet e importit

Etiketim: Kërkesa e përsëritur e biznesit:Hiqni noterizimet e certifikatave për produktet e importit

Kërkesa e përsëritur e biznesit:Hiqni noterizimet e certifikatave për produktet e...

Certifikatat veterinare vijojnë të jenë një problem i madh për të gjithë importuesit e produkteve  dhe nënprodukteve shtazore. Në pikat kufitare bizneset importuese duhet...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS