12 C
Tirana
Saturday, February 24, 2018
Ballina Etiketimet Ja kriteret për marrjen e certifikatës – Programi për nxitësit fiskal miratohet në javët në vijim

Etiketim: ja kriteret për marrjen e certifikatës – Programi për nxitësit fiskal miratohet në javët në vijim

Agroturizmi, qeveria miraton kushtet, çdo biznes të ketë tokë, fermë dhe...

Qeveria ka vendosur të shfrytëzojë potencialin e agroturizmit, si një mundësi e mirë për të nxitur zhvillimin e zonave rurale dhe fermave e bizneseve...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS