9 C
Tirana
Thursday, February 22, 2018
Ballina Etiketimet FAO ndihmon veterinerët në Ballkan për të luftuar sëmundjet e kafshëve

Etiketim: FAO ndihmon veterinerët në Ballkan për të luftuar sëmundjet e kafshëve

FAO ndihmon veterinerët në Ballkan për të luftuar sëmundjet e kafshëve

Një manual për sëmundjen e dermatozës nodulare, është përgatitur në gjashtë gjuhë si dhe po zhvillohet një trajnim veterinar për të ndihmuar profesionistët e...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS