10 C
Tirana
Tuesday, February 20, 2018
Ballina Etiketimet Do braktis vendin!

Etiketim: do braktis vendin!

E dhimbshme/ Investimi i 23 viteve punë i shkatërrohet në pak...

Ndërkohë që qeveria shqiptare bën thirrje për investime të huaja dhe kryeministri herë pas here flet për “klimë të përmirësuar’ për të bërë biznes...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS