12 C
Tirana
Saturday, February 24, 2018
Ballina Etiketimet Agroturizmi

Etiketim: Agroturizmi

Agroturizmi, qeveria miraton kushtet, çdo biznes të ketë tokë, fermë dhe...

Qeveria ka vendosur të shfrytëzojë potencialin e agroturizmit, si një mundësi e mirë për të nxitur zhvillimin e zonave rurale dhe fermave e bizneseve...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS