Mollë shqiptare në Romë (Video)

0

Këto mollë shqiptare sapo kanë mbërritur në Romë. Me cilësi dhe shije, sigurisht dhe ambalazhimi nga Pik Industri

Edhe Roma te haje shqip, te haje mire..

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here