Kur barku i gjelave të detit mbushet me gurë

0

Olti Curri ka publikuar në FanPage një skandal të vërtetë kur barku i gjelave të detit është mbushur me gurë.Qytetarët kanë publikuar dhe foto në faqen e Olti Currit. Ndërsa kanë postuar dhe mesazhin më poshtë ..

“Psh Olsi , duke qene se e festuam jashte vitin e ri sot na ra radha te therim gjelin e detit. Sic e sheh ne foto tregtare kriminele kane mbushur me gure stomakun e gjelave duke bere qe te peshojne me shume. Ata bashke me ushqimin kane futur edhe gure te piste nga rruga qe gjeli duke i pasur ne stomak te peshoje me shume dhe te kushtoje me shume…”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here